پنجشنبه 21 آذر 1398
فرماندار و رئیس هیات اجرایی انتخابات مرکز حوزه انتخابیه طوالش :

آمادگی کامل از ثبت نام داوطلبین یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/09/10 16:10 بازدید: 64

همزمان با سراسر کشور ثبت نام داوطلبین یازدهیمن دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی درشهرستان تالش آغاز شد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تالش ، سید عیسی مهدوی فرماندار و رئیس هیات اجرایی انتخابات مرکز حوزه انتخابیه طوالش در اولین روز از ثبت نام داوطلبین گفت : شهرستان تالش آمادگی کامل برای ثبت نام از داوطلبین یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را دارد .

فرماندار تالش عنوان کرد : با توجه به تمهیدات مقدمات ثبت نام و دستور شروع انتخابات از سوی مقام عالی وزارت ، حوزه طوالش شامل سه شهرستان تالش ، رضوانشهر و ماسال در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ، ثبت نام از داوطلبین و روند تشکیل هیات اجرایی آغاز شده است .

رئیس هیات اجرایی انتخابات مرکز حوزه انتخابیه طوالش افزود : خوشبختانه در اولین روز از ثبت نام از داوطلبین مشگلی در زمانبندی و روند ثبت نام ایجاد نگردیده و ثبت نام با تسریع در حال انجام می باشد  .

مهدوی گفت : با هماهنگی و همکاری همه نهادها علی الخصوص هیات نظارت شهرستان  بسیار خوب بوده و در روان بودن روند ثبت نام بسیار تاثیر گذار می باشد  و این روند در روز های آتی نیز به قوت و قدرت دنبال خواهد شد .

فرماندار تالش اظهار داشت : با توجه به تاکید ریاست محترم جمهور و مقام عالی وزارت و استاندار گیلان در نظر هست که با همکاری و مساعدت همه دستندرکاران انتخابات و یاری حق تعالی و مشارکت وسیع مردم ان شالله انتخاباتی سالم با ایمنی و رعایت مر قانون در شهرستان اجرا شود .

فرماندار تالش در پایان از حضور اصحاب رسانه  در فرمانداری و همچنین از کلیه پایگاه های خبری شهرستان و استان در انعکاس به موقع روند انتخابات  به مردم شریف که همراه با شور شوق همراه است تقدیر و تشکر کرد .

 

فرماندار
دولت و ملت همدلی و همزبانی