پنجشنبه 21 آذر 1398
مراسم معارفه بخشدار مرکزی شهرستان تالش :

مسعود شفیقیان به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان تالش معرفی شد / بهره برداری از ۲۴۰پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۴۶۰ میلیارد ریال در هفته دولت سال۹۸

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/05/23 12:51 بازدید: 101

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تالش ، سید عیسی مهدوی فرماندار تالش در مراسم معارفه بخشدارجدید بخش مرکزی شهرستان تالش گفت : دولت تدبیر و امید در بکارگیری نیروهای انسانی جوان در پست های مدیریتی توجه ویژه ای داشته و دارد.

وی در ادامه با اشاره به انتخاب نیروی جوان و فرهیخته برای بخشدار ی بخش مرکزی گفت : مسعود شفقیان از نیروهای فرهیخته و تحصیل کرده این شهرستان می باشد که به جهت شایستگی وی در خدمت رسانی به مردم این پست به وی واگذار شد.

وی در ادامه افزود : بکارگیری نیروهای مسئول در پست های مدیریتی از سازمان مربوطه موجب می شود تا امور محوله به نحو احسن انجام پذیرد.

فرماندار تالش با گرامیداشت یاد و خاطه شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت گفت : در هفته دولت امسال با تلاش و مساعدت دولت مردان 240 پروژه عمرانی و عام المنفعه با سرمایه گذاری 460 میلیارد ریال در مناطف مختلف شهری و روستایی این شهرستان به بهره برداری می رسد که نشان از تعهد دولت مردان تدبیر و امید می باشد .

در ادامه مسعود شفیقیان بخشدار جدید بخش مرکزی همچنین در استفاده از ظرفیت جوانان در مناصب های مدیریتی گفت : اهتمام سرپرست محترم استانداری ، فرماندار محترم تالش ، نماینده محترم و پرتلاش شهرستان در استفاده از جوانان در مناصب های مدیریتی قابل تحسین است و امیدوارم بتوانم با کار و تلاش فراوان و همراهی مردم ، ائمه جمعه ها ، مسئولین و نهادها ، شورای های اسلامی شهرستان و روستا و دهیاران پاسخ اعتماد آنها را بدهم.

در پایان این مراسم مسعود شفیقیان به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان تالش معرفی و از تلاش چنگیز شکوری بخشدار سابق و زینب افراز سرپرست بخشداری تقدیر بعمل آمد .

فرماندار
دولت و ملت همدلی و همزبانی