چهارشنبه 1 خرداد 1398

دعوت چنگیز شکوری، بخشدار مرکزی تالش از مردم جهت حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/11/21 23:59 بازدید: 132

بسم الله الرحمن الرحیم

انقلاب اسلامی ایران به رهبری معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی(ره) در سال ۵۷ با پشتیبانی ملت قهرمان و مسلمان ایران و اهدای خون شهدا ، وحدت کلمه و حضور در صحنه های مختلف به ثمر نشست و اکنون با گذشت ‌چهل سال از پیروزی نظام شکوهمند اسلامی، علیرغم همه تبلیغات و ترفندهای نافرجام دشمنان، با بهره گیری از رهنمودهای مقام  عظمای ولایت و حضور حماسی مردم ایران شاهد پیشرفت و بالندگی در عرصه  های مختلف هستیم.

اینک در طلیعه چهلمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی راهپیمایی ۲۲ بهمن بهترین فرصت برای حفظ وحدت کلمه و نمایش اقتدار است؛ مردم شریف و بزرگوار تالش نیز بار دیگر با حضور گسترده خود در این راهپیمایی در راستای مشارکت اجتماعی، سیاسی و دینی،  جهانیان را متوجه عظمت و اقتدار این ملت انقلابی خواهند نمود.

عظمت ملت ایران، در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشخص می شود و این عظمت، جلوه ای زیبا دارد؛ یقیناً راهپیمایی امسال  باشکوه تر از سال های گذشته برگزار خواهد شد.

اینجانب از مردم همیشه در صحنه و ولایت مدار بخش مرکزی تالش دعوت می نمایم تا با شرکت عزت آفرین خود در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، بار دیگر با آرمان های شهدا، امام راحل و مقام معظم رهبری  تجدید میثاق و بیعت نموده و همگام و هم صدا با سراسر کشور، این اتحاد ملی را به نمایش بگذارند.

 

                چنگیز شکوری

            بخشدار مرکزی تالش

فرماندار
دولت و ملت همدلی و همزبانی