سه شنبه 29 مرداد 1398
فرماندار تالش در ستاد گرامیداشت ورود آزادگان به میهن اسلامی :

شهدا،جانبازان و آزادگان هیچ نیازی بما ندارند این ما هستیم که نیازمند آنانیم

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/05/17 08:54 بازدید: 273

ستاد گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان به کشور در دفتر کار  فرمانداری تالش با حضور بخشداران و شهرداران و روسای ادارات ذیربط صبح روز سه شنبه 16 مرداد 97برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تالش ، سید عیسی مهدوی فرماندار تالش  آزادگان را نماد ایثار گری و مقاومت معرفی کرد و گفت  : آزادگان عزیز ما در راه بقای دین و انقلاب و ارزش های اسلامی نهایت مقاومت و جان فشانی ها را انجام دادند و همگام با شهداو جانبازان،ارزشهایی را خلق کردند که تا ابد ماندگار شد.

وی افزود : شهدا و جانبازان و ازادگان عزیز هیچ نیازی به ما ندارند بلکه این ما هستیم که نیازمند توجه و توسل و پاسداشت شیوه زندگی، طریق انسانی و رفتاری این عزیزان هستیم چرا که پاسداشت ارزش های این بزرگان،بطور مستقیم پاسداشت ارزش های نظام بوده و در واقع ایشان نمادهای زنده ای هستند از صلابت و بردباری و ایثارگری،که میتوانند الگو و چراغ روشنی باشند برای جوانان انقلابی امروز که از دوران جنگ و انقلاب و ایثارگری  های دیروز،تنها خاطراتش را شنیده اند.

فرماندار تالش هدف از این جلسه را شناخت و بررسی زوایای ارزشی آزادگان بزرگوار اعلام کرد و گفت: طبق دستور العمل ارسال شده تمامی دستگاه ها بطور مجزا برنامه تجلیل از آزادگان ادارات خود را اجرا میکنند و مقدمات تجلیل از ازادگان کل استان نیز درحال انجام است.

لازم به ذکر است  تعداد آزادگان شهرستان تالش ۱۲۸نفر می باشد.

فرماندار
دولت و ملت همدلی و همزبانی