سه شنبه 28 خرداد 1398
فرماندار تالش در همایش قدردانی از پیشکسوتان اصناف شهرستان :

بازار نبض اقتصاد کشور است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/05/11 16:24 بازدید: 268

همایش قدر دانی از زحمات پیشکسوتان اصناف تالش  با حضور روسای اتحادیه های  شهرستان صبح امروز 11 مرداد 97 در  سالن اجتماعات فرمانداری تالش برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تالش ، سید عیسی مهدوی فرماندار تالش در این مراسم  گفت : به شخصه اعتقاد خاصی به بازار داشته و با جایگاه بازار و تاثیر بازاریان در شرایط مختلف آشنایی کامل دارم.

فرماندار تالش بازاریان را گروه مرجع نامید و افزود:مردم همیشه از ابتدای تاریخ تا کنون تحت تاثیر بازار بوده و هستند و از شرایط بازار تاثیر میپذیرند از این رو بازاریان و اصناف بایستی حیثیت بازار را از طریق ثبات قیمت ها و جلوگیری از تخلفات و ایجاد تشنج در بازار حفظ نمایند و مراقب باشند اسیر برخی جریان سازی های پوچ و شائبه های بی پایه نشوند.

مهدوی ضمن اشاره به نقش موثر بازاریان پیش از انقلاب و دوران دفاع مقدس اظهار داشت : شایسته است از شهدای بازاری دوران انقلاب و دوران دفاع مقدس نیز یاد کنیم  چرا که علاوه بر منابع مالی ، بازاریان ما نیروهای انسانی زیادی را نیز تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده اند.

فرماندار تاکید کرد : بازار نبض اقتصادکشور است و بازاریان عزیز ما همواره منافع ملی را بر منافع شخصی خود ترجیح داده اند و ما در طول تاریخ شاهد از خودگذشتگی های بی دریغ بازیاریان بوده و هستیم.

مهدوی با بیان اینکه نهادهای مدنی بایستی تقویت شود اذعان داشت :  اتحادیه ها در بازار نهادهای مدنی محسوب می شوند و کارهای مرتبط بازار بر عهده اتحادیه ها می باشد از این رو در تایید این سخن ، امسال خرید تضمینی برنج در تالش را به اتحادیه برنج فروشان سپردیم تا ازین طریق اتحادیه ها را بطور مستقیم وارد عمل کنیم.

وی ضمن قدردانی از حضور فعال و تاثیر گذار بازاریان در تمام عرصه های ملی تصریح کرد: مطمئنا نوسانات اخیر در اقتصاد ملی بیشترین فشار را بر بازاریان وارد خواهد کرد اما امیدواریم باصبوری و تدبیر و روشنگری بازاریان به سلامت از بحران های اقتصادی عبور خواهیم کرد .

لازم به ذکر است در این مراسم از پیشکسوتان اصناف شهرستان تالش با اهداء لوح تقدیر و هدایای تجلیل صورت گرفت .

فرماندار
دولت و ملت همدلی و همزبانی