چهارشنبه 1 اسفند 1397

مراسم معارفه معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری تالش

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/04/21 17:34 ویرایش : ‎1397/04/21 17:36 بازدید: 288

زینب افراز با حکم استاندار محترم گیلان به سمت معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری تالش منصوب شد  .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تالش ، صبح امروز 21 تیر 97 جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست سید عیسی مهدوی فرماندار و اعضای شورای تامین ، ائمه جمعه و مسئولین دستگاه های اجرایی در سالن اجتماعات فرمانداری تالش برگزار شد و زینب افراز به عنوان معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری تالش معرفی شد .

فرماندار تالش ضمن عرض تبریک بمناسبت هفته ی کرامت و ولادت حضرت معصومه(س) ارتقای بانوی فرمانداری به معاونت برنامه ریزی را تبریک گفت و افزود:در راستای بهره گیری از توانایی بانوان در عرصه ی مدیریتی و با توجه به تاکید استاندار محترم به حضور بانوان در عرصه های خدمت و تلاش، پست معاونت برنامه ریزی فرمانداری به این بانوی پر تلاش واگذار شد تا توانایی های خود را در این سمت نیز به منسه ظهور برساند.

فرماندار تالش یاد آور شد : امسال شرایط آبی در کل کشور شرایط ویژه ای است. و در شهرستان تالش نیز متاسفانه با توجه به اینکه صد در صد منابع آبی آن سنتی است و منابع ذخایر آب مناسب وجود ندارد، شرایط کمی دشوار تر است.

از این رو تاکیدات و پیگیری های مداوم جهت احداث سد لاستیکی، در  راستای حل این مشکل اساسی است که فاز اول ان تا پایان سال جاری بامید خدا بهره برداری خواهد شد.

فرماندار تالش به ایجاد شرایط پایدار در کشاورزی تاکید کرد و گفت: لایروبی کردن  انهار، تجهیز اراضی به کمک دهیاران و بخشداران، ایجاد آب بندها،استخرهای ذخیره آبی از راه های صرفه جویی و ذخیره آب کوتاه مدت است.

سیدعیسی مهدوی اذعان داشت: خوشبختانه تنش آبی ما زیر ۵۰۰هکتار بوده و با وجود مشکلات بسیار اما کمترین تنش آبی در شهرستان داشتیم که امیدواریم با هم‌کاری مردم و مسئولین در ادامه راه شرایط بهتری را در بهبود شرایط شهرستان شاهد باشیم.

در انتها فرماندار تالش متذکر شد:بایستی در قضاوتها و معیار های خودمنصف بوده و حبّ و بغض ها را کنار بگذاریم و بخاطر موضوعات سیاسی مقطعی کارهای بزرگ انجام شده را نادیده نگیریم. چرا که بحث ها و تنش های این چنینی به ضرر مردم است.

زینب افراز پس از معارفه به عنوان معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری تالش گفت : از حسن اعتماد دکتر سالاری استاندار محترم استان گیلان و جمشید نژاد معاون سیاسی و امنیتی استاندار و فرماندار تالش و نماینده مردم شهرستانهای تالش ، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی و اعضای محترم شورای تامین و ائمه جمعه و جماعات شهرستان و از همه احزاب و گروه های سیاسی و همه عزیزانی که به این فرایند کمک کردند تقدیر و تشکر می کنم .

افراز افزود : همانطوری که مستحضرید استفاده از بانوان در عرصه مدیریتی کشور علی رغم وعده ها و شعارهای دولت های وقت امروز به عرصه عمل تبدیل شده و این میسر نبود مگر با باور ، اعتماد و اعتقاد دولتمردان به توانمندی  قشر عظیم بانوان برای حضور در عرصه مدیریتی کشور که این مهم با تاکید رییس جمهور محترم دولت تدبیر وامید محقق شد .

معاون برنامه ریزی فرمانداری عنوان کرد : امیدوارم به فضل سبحان بتوانم به شایستگی پاسخگوی این اعتماد باشم و سربلند و رو سپید از عهده این مسئولیت خطیر برایم .

وی گفت : هدف خدمتگزاری به مردم به عنوان ولی نعمتان ماست سرلوحه کار ما در این امر مهم ، منویات مقام معظم رهبری و سیاست های دولت تدبیر و امید است .

زینب افراز ادامه داد : حوزه کاری ما حوزه اقتصادی و سرمایه گذاری و توسعه است نیازمند به عزم  ، اراده و خرد جمعی و استفاده از تمام ظرفیت های شهرستان است .

معاون برنامه ریزی فرمانداری افزود : درخواست همکاری از همه دستگاه های اجرایی ، همکاران فرمانداری و در راًس فرماندار محترم و همچنین اصحاب رسانه ، مطبوعات  دارم تا بتوانیم با همکاری همدیگه و با استفاده از ظرفیت های شهرستان ، شهرستان را به ان جایگاهی که شایسته مردم است بر سانیم .

افراز در پایان گفت : از همین جا اعلام آمادگی می کنم که آماده همه گونه همکاری با سرمایه گذاران ، نخبگان و کارآفرینان برای سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال و کارآفرینی و تولید هستم .

لازم به ذکر است : با تفکیک معاونت برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری به  دو معاونت هماهنگی و امور عمرانی فرمانداری و ومعاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری که زینب افراز به سمت معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری طی حکمی از سوی استاندار محترم گیلان منصوب و طی مراسمی معارفه شد.

فرماندار
دولت و ملت همدلی و همزبانی