چهارشنبه 3 بهمن 1397

مراسم ختم قرآن کریم با حضور فرماندار تالش در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تالش برگزار شد .

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/03/24 12:20 بازدید: 204

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تالش ، مراسم ختم قران کریم با حضور سید عیسی مهدوی فرماندار تالش ، معاون سیاسی فرماندار ، جمعی از مسئولین شهرستان در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تالش عصر روز چهارشنبه 23 خرداد برگزار شد .

در این مراسم فرماندار تالش ضمن تقدیر و تشکر از قاریان قرآن کریم و همه حاضرین که در طول ماه مبارک رمضان به قرائت قرآن پرداختند گفت : قرآن کریم یک اعجاز بسیار بزرگ هنری است که توسط خداوند متعال برای خود سازی و راهنمای ما انسانها آفریده است .

سید عیسی مهدوی با بیان اینکه ماه رمضان ، ماه مهربانی ها و  فرصتی برای خودسازی است افزود : بهترین لحظات ما در ماه مبارک رمضان لحظاتی بود که در مراسمات محفل انس با قرآن که در نقاط مختلف شهرستان برگزار می شد و شرکت می کردیم بود .

وی عنوان کرد : ایمان به خدا و خلوص در کارها باید آنگونه که اسلام گفته است باید در زندگی جاری ما صورت پذیرد و این ماه مبارک میتواند به ما در این کار بزرگ یاری برساند .

لازم به ذکر است در مراسم ختم قرآن کریم با اهدالوح تقدیر و هدایی از قاریان ، حافظان ، خادمان قرآن کریم و جمعی از افرادی که به صورت مرتب در طول ماه مبارک رمضان در محفل انس با قران کریم حضور داشتند تجلیل بعمل آمد و همچنین از حمید ضمیری رئیس اداره ثبت و احوال شهرستان که در محفل انس با قران کریم که همه روزه عصر ها در طول ماه مبارک رمضان در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تالش برگزار می شد بیشترین حضور را داشت تجلیل شد .

فرماندار
دولت و ملت همدلی و همزبانی