چهارشنبه 3 بهمن 1397
فرماندار تالش :

حمایت از انجمن دیابت حمایت از سلامت جامعه است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/03/17 11:07 بازدید: 192

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تالش ، سید عیسی مهدوی فرماندار تالش صبح امروز 17 خرداد در دیدار با اعضای انجمن دیابت شهرستان تالش با بیان مطلب فوق گفت : دیابت بیماری قابل کنترل و پیشگیری است و تشکیل هیئت امنای انجمن تاثیر بسیاری در این اقدام دارد .

وی افزود : وجود و فعالیت انجمن دیابت بویژه دسترسی ساکنان نقاط روستایی تاثیر بسیاری در دسترسی اقشار مختلف به خدمات پیشگیرانه و سلامت اجتماعی دارد.

فرماندار تالش تعمیم خدمات ورزشی بویژه در روستاها را از عوامل موثر در پیشگیری از بیماری قندی است .

مهدوی بر جلب حمایت و همکاری افراد توانمند در پشتیبانی مالی و فنی از انجمن و توسعه فعالیتهای آن تاکید و اظهار امیدواری نمود که باگسترده تر شدن فعالیت انجمن در شهرستان شاهد تشکیل شاخه های فرعی در بخش های تالش باشیم .

در ادامه مرتضی حاجی آقا پور مدیرعامل انجمن دیابت شهرستان از پشتیبانی و حمایت های فرماندار شهرستان و بخشدار مرکزی و همکاران فرمانداری قدردانی و تشکر نمود و خواستار معرفی کارکنان ادارات شهرستان مبتلا به دیابت به انجمن  و اطلاع رسانی در معرفی این انجمن و فعالیت های آن و جلب حمایت خیرین شد .

انجمن دیابت تالش 30 بهمن 96 به همت تعدادی از خیرین و علاقمندان حوزه پیشگیری و سلامت با حمایت فرمانداری شهرستان تالش تشکیل و فعالیت خود را با 150 عضو آغاز نموده است .

فرماندار
دولت و ملت همدلی و همزبانی